Sítě

Servis

Outsourcing

PC, Servery, NAS

Kamery, Alarmy

Konzultace

Elektrorevize

EET

DVB-T2

SoučástkyServis PC

V servisu opravujeme jak PC, tak i notebooky. Opravíme jak hardwarovou, tak i softwarovou poruchu. Servisní zásah můžeme provést přímo u Vás v kanceláři či domácnosti nebo počítač u Vás vyzvednout a po opravě přivézt zpět k Vám, zapojit veškerou kabeláž a zkontrolovat funkčnost se všemi periferiemi.

přijedeme -> diagnostikujeme -> navrhneme řešení -> opravíme

Servis notebooků – opravíme Vám jakoukoliv závadu na Vašem přenosném počítači. Zajistíme Vám potřebné originální díly pro většinu značek notebooků na trhu.

Postup opravy PC a notebooků (pokud nelze opravu provést na místě):

Opravíme jak hardwarové, tak i softwarové problémy. Diagnostikujeme a vyměníme vadné komponenty, nainstalujeme Vám operační systém i veškerý Váš další software. Jsme schopni Vám doporučit programy, které jsou zdarma a mají obdobnou funkčnost jako placené programy a dovolí Vám ušetřit nemalé náklady.

Navrhneme optimální řešení zabezpečení Vašeho počítače. Počítač je možné zabezpečit zdarma nebo pomocí placených bezpečnostních programů, které poskytují vyšší míru zabezpečení počítače. Nastavíme zálohování Vašeho počítače tak, aby jste nikdy nepřišli o svá data.

Veškeré servisní služby se snažíme provádět přímo u zákazníka na místě. Počítač odvážíme v případě, pokud není možné vyřešit daný problém na místě v rozumném čase nebo na přání zákazníka.

Po dohodě provedeme servis i o víkendech a svátcích!

Příklady prováděných servisních prací:

admin@e-dorty.eu